İade ve Değişim
Ürünü Değişim İçin ;

Semengo ’dan yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz ücretsiz olarak adresinize gönderilir. Üründen memnun kalmamanız durumunda ya da farklı bir numara/renk ile değiştirmek istediğinizde, ürününüzü Sürat Kargo 1041853538  nolu cari kodu  ile işlem yapmanız gerekmektedir.

Ürünün kullanılmamış olması
Kutusunun zarar görmemiş olması
Faturanızın tüm nüshalarıyla birlikte iade edilmeli.
30 gün içinde iade edilmeli veya değişim yapılmalı.
Değişim gönderimleri Sürat Kargo ile yapılmalıdır. Diğer kargo şirketleri ile yapılan karşı taraf ödemeli kargo gönderimleri teslim alınmamaktadır.
 

Ürün İadesi İçin ;

Semengo ’dan yaptığınız alışverişte memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış, orijinal kutusuna zarar görmemiş gerekmektedir.

 Ürün iadelerinde sadece  Sürat Kargo 1041853538  nolu cari kodu  ile işlem yapmanız gerekmektedir. İade gönderimleri Sürat Kargo ile yapılmalıdır. Diğer kargo şirketleri ile yapılan karşı taraf ödemeli kargo gönderimleri teslim alınmamaktadır.